کارگران و زحمتکشان:
همانطور که مطلعيد محاکمه کارگران سقز به علت فشار بيش از حد همکاران مان در سراسر جهان به تعويق افتاد، اخيراً نيز اطلاع يافتيم اين محاکمه مجدداً از تاريخ ۲ مهر ۱۳۸۳شروع خواهد شد. ما معتقديم و اطمينان داريم، نتيجه اين محاکمه هر چه که باشد، کارگران پيروز اين کارزار خواهند بود و يک بار ديگر اين کارگران هستند که پوزه کثيف سرمايه را به خاک خواهند ماليد.
عوامل سرمايه داری در تلاشند تا با اين محاکمه کارگران را مرعوب خود سازند، تا کارگران فکر برگزاری مستقل مراسم اول ماه مه را از سر خود بيرون کنند، تا سرمايه داران با خيالی آسوده تر به غارت سفره خالی کارگران ادامه دهند، تا قراردادهای سفيد امضا از سوی کارگران به رسميت شناخته شود، تا زندگی نکبت بار ما کارگران سرنوشت محتوم مان تلقی شود.
ما محاکمه کارگران سقز را محاکمه طبقه کارگر می دانيم…
ما کارگران سراسر کشور را دعوت می کنيم تا در اقدامی هماهنگ و سراسری در روز ۱ مهر ماه ساعت ۱۰ صبح به مدت ۵ دقيقه دست از کار کشيده تا بدين وسيله انزجار و خشم خود را از برپائی دادگاه کارگران سقز نشان دهيم…
مستحکم باد همبستگی سراسری کارگران
کميته کارگری کارخانجات توليدی تهران
۲۰/۶/۱۳۸۳
همکارانی که می خواهند به صورت فردی و يا جمعی در اين حرکت سراسری شرکت کنند می توانند با ارسال اسامی خود و کارخانه ای که در آن کار می کنند با آدرس اينترنتی زير تماس بگيرند. ما از همين طريق اعلام آمادگی شما را برای اعتصاب سراسری انعکاس خواهيم داد.
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید